Wybierz produkt

  1. Obraz Drukowany

  2. Obraz z Twojego Zdjęcia

  3. Fototapeta

  4. Obraz Malowany

  5. Naklejki na Ściany

Obraz ze zdjęcia


Obraz ze zdjęcia to przywilej, na który nie każdy mógł sobie pozwolić. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że nie jest to ani drogie, ani trudno dostępne. Wystarczy znaleźć odpowiednią galerie obrazów, której wystarczy wysłać zdj., a oni zrobią za nas całą resztę. Obraz z własnego zdjęcia jest idealny na prezent dla każdego, urodzinowy, imieninowy, ślubny czy też świąteczny. Można również sprawić pomysłowy prezent samemu sobie, np. drukując sobie zdj. świeżo urodzonego synka. Jest ono idealne jako obraz do salonu.

Zamawiając taki obraz, należy pamiętać o jakości zdjęcia. Nie każdy telefon do tego się nadaje. Dobrze, aby miał on 8Mpx albo i więcej! Najlepiej wychodzą zdj. zrobione aparatem fotograficznym lub lustrzanką. Pamiętajmy, że to, co wygląda dobrze na telefonie, nie zawsze będzie wyglądało dobrze na obrazie. Obraz też zostanie w końcu powiększony z przekątnej około 5 cm z telefonu na około 50 cm na obrazie. Na szczęście, aby uniknąć tego typu sytuacji, nasza galeria służy pomocą. Gdy zauważymy jakąś nieścisłość dotyczącą zdj., od razu o tym informujemy klienta.Obrazy takie cieszą się niesamowitą popularnością. Jak się okazuje, ludzie pragną mieć obraz indywidualny, jedyny w swoim rodzaju. Taki którego nikt inny nie będzie miał. Za to miny gości są nie do opisania. Nikt raczej o tym nie myśli na co dzień więc wpada w zachwyt, jak pierwszy raz taki obraz u nas zobaczy.

Wskazane jest sprawdzenie i odpowiednie dobranie kolorystyki obrazu do ściany i mebli oraz koniecznie dobre wymierzenie ściany pod obraz. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w opisach pod produktami.

Więcej / mniej
Footer