Wybierz produkt

  1. Obraz Drukowany

  2. Obraz z Twojego Zdjęcia

  3. Fototapeta

  4. Obraz Malowany

  5. Naklejki na Ściany

Obrazy drukowane

Obrazy drukowane.


Obrazy drukowane zdobyły niezwykła popularność w ostatnim czasie. W każdym nowym oraz nieco starszym budownictwie mile widziany jest tego typu obraz. Moc kolorów oraz możliwość wyboru spośród tysięcy wzorów daje nam pewność, że do każdego pomieszczenia lub każdej osobowości człowieka, dobierzemy odpowiedni motyw obrazu. Dodatkową zaletą tego jest to, iż każdy może sobie zamówić własny obraz, z własnego zdjęcia. W ten sposób każdy może mieć swój oryginalny, jedyny taki na świecie obraz.

obrazy drukowane

Nowoczesne obrazy.


Obrazy te są nazywane obrazami nowoczesnymi ze względu na staranność wykonania oraz możliwość ich podziału. Każdy wzór możemy podzielić na 1, 2, 3, 4, 5, 6 lub też nawet 7 elementów. Nasi specjaliści uwzględnili tysiące różnych położeń elementów obrazu, dzięki czemu w naszej galerii zostały tylko te, które najbardziej pasują stylistycznie do motywów. Nasze obrazy są naciągnięte na blejtramę, dzięki czemu każdy z boków jest zadrukowany oraz nie widać białego, pustego płótna.

nowoczesne obrazy

Obraz do salonu.


Salon jest pomieszczeniem gościnnym. Zapraszamy tam swoich gości na kawę, wspólny mecz czy też imieniny. Warto więc zadbać o jego wystrój. Odpowiednio dobrany obraz w tym pomieszczeniu sprawi, że pomieszczenie nie tylko będzie sprawiało wrażenie większego, ale również wprawi w zachwyt naszych gości. Warto zadbać o tego typu szczegóły, szczególnie że tego typu obrazy do salonu są teraz bardzo łatwo dostępne, lepiej, żeby inni kupili obraz do siebie, bo widzieli go u nas, nie na odwrót. :)


Obrazy do kuchni


Jak się okazuje, obraz w kuchni idealnie oddaje jej charakter oraz ducha, szczególnie kiedy jest to kuchnia połączona z jadalnią. Najczęściej kupowane obrazy do kuchni to zdj. kawy, owoców, przypraw lub warzyw. Obrazy nie są aż tak mocno podatne na wilgoć, która niekiedy panuje w kuchni, przez co obraz może wisieć długimi latami, i nic się z nim nie stanie. Jak się okazuje to jedyny problem z obrazem w kuchni to po prostu wybór odpowiedniego motywu.

obrazy do kuchni

Obrazy do sypialni


Obrazy w sypialni dominują raczej w tematyce kwiatów lub samych zdjęć klientów. Jest to bardzo oryginalny pomysł na odświeżenie sypialni. Obraz osoby, która dla nas dużo znaczy tj. mąż, dzieci, wnuczęta doskonale wpływa na nasz nastrój o poranku. Dobrze jest zaopatrzyć się w rodzinne fotografie w najważniejszym dla nas pomieszczeniu w domu.


Reprodukcja obrazu


Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się reprodukcje obrazów olejnych. Mamy je dostępne w wielu wzorach w naszej galerii. Wydrukowany obraz oparty na podstawie zdjęcia obrazu olejnego jest nie do odróżnienia od oryginału. Dopiero po podejściu do danego obrazu oraz dotknięciu jego faktury można zobaczyć technikę jego wykonania. Jeżeli jednak komuś zależy na prawdziwym, ręcznie malowanym obrazie to może go zamówić również u nas. Produkcja takiego obrazu jest nieznacznie dłuższa, ponieważ jest malowany ręcznie farbami olejnymi, ale trwałość i oryginalność takiego dzieła jest niepowtarzalna.

reprodukcja obrazu


Obrazy drukowane na płótnie.


Obrazy drukowane na płótnie dodają styku i klasy każdemu wnętrzu. Wg opinii ekspertów, architektów i dekoratorów z całego świata, jest to najpopularniejszy sposób wystroju swojego mieszkania. Warto jest więc poświęcić mu troszkę czasu.

Wybór modnego obrazu drukowanego.

Wybór obrazu może być trudny. Należy się postarać, aby nasz obraz drukowany był zgodny z naszymi przekonaniami oraz gustem. Współczesne galerie nie ułatwiają nam wyboru obrazu. Jest tak, dlatego że przedstawiają nam maksymalnie duży ich wybór. Możemy wybierać średnio z setek tysięcy różnych wzorów i motywów. Pamiętajmy, aby nasz obraz drukowany był modny i stylowy, musimy wiedzieć, że nie każdy obraz, który nam się podoba, będzie pasował do danego pomieszczenia. Jest to wybór bardziej pod wystrój i design danego pomieszczenia aniżeli nasze widzimisię. Obraz musi być zgodny kolorystycznie z pomieszczeniem. Dopiero wtedy nasz obraz drukowany będzie się doskonale komponował z meblami i kolorem ścian. Dobra jakość wykonania naszych nowoczesnych obrazów drukowanych daje nam gwarancje, że kolory będą cieszyć oko długie lata. Nawet po tak długim okresie, nie będziemy w stanie odróżnić nowego obrazu drukowanego od takiego, który ma już swoje lata.


Trwałość obrazów drukowanych na płótnie.

W zależności od naszych preferencji możemy wybrać obraz z naszego katalogu, w którym znajduje się ponad 90 tys. różnych wzorów. Możemy również zamówić obraz drukowany z naszego własnego zdjęcia. Jest to łatwy i przyjemny proces. Więcej informacji znajdziemy tutaj obraz z własnego zdjęcia. Polecamy również obrazy drukowane metodą eco solwentową. Charakteryzują się one błyszczącym płótnem i dużo większą wytrzymałością. Zawsze można zakupić obraz malowany znanego artysty, Jednakże takie obrazy mogą nierzadko kosztować po kilka do kilkunastu tysięcy złotych. Oferujemy państwu proste i przyjemne reprodukcje malarstwa w cenach takich samych jak standardowe obrazy drukowane na płótnie. Dajemy gwarancje, że nie rozpoznają państwo różnicy pomiędzy obrazem ręcznie malowanym a naszą reprodukcją. Jedyna różnica jest taka, że obraz jest "płaski", nie widać na nim grubej warstwy farby, którą nałożyłby malarz.

Duży wybór obrazów drukowanych.

Posiadamy w swojej ofercie jeden z szerszych wyborów obrazów drukowanych w swojej ofercie dostępnych przez internet. Dysponujemy ponad 60 różnymi układami i kilkoma tysiącami różnymi wzorami. Daje to nam niemalże nieograniczone pole do popisu. Codziennie staramy się, aby do naszej galerii obrazów drukowanych były dodawane nowe wzory. Dzięki temu, jeżeli dzisiaj niczego dla siebie nie znalazłeś, to jutro może już być coś specjalnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych wzorów i układów obrazów drukowanych. Proponujemy Ci ponad 20 różnych kategorii obrazów, wszystkie są dostępne po lewej stronie naszego sklepu. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz śmiało, odpowiemy na każde tak szybko, jak to będzie tylko możliwe. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty takie jak np. obrazy ręcznie malowane na płótnie, naklejki na ściany, naklejki na ściany dziecięce, fototapety czy też nawet nowość, foto-zegary na płótnie. Zapraszamy.


Więcej / mniej
Footer