Wybierz produkt

  1. Obraz Drukowany

  2. Obraz z Twojego Zdjęcia

  3. Fototapeta

  4. Obraz Malowany

  5. Naklejki na Ściany

Fototapety na wymiar


Fototapeta w ostatnich czasach staje się coraz popularniejszym sposobem na wystrój wnętrza. Świadczy o tym między innymi fakt, iż jest ona bardziej przystępna w tych czasach. Wyprodukowanie jej już nie jest takie problematyczne, przez co jej cena bardzo zmalała. Niegdyś był to produkt ekskluzywny, mało dostępny, wzbudzający zachwyt u innych osób. Aktualnie można go zakupić przez internet w bardzo przystępnych senach. Po wybraniu z menu obok lub kliknięciu w ten link fototapety, mają państwo do wyboru tysiące różnych wzorów fototapet.


Tapety takie świetnie sprawdzają się w kuchni, jak i w pomieszczeniach gościnnych. Ich realizm oszałamia. Nowoczesna technika druku sprawia, iż jest ona odporna na ścieranie oraz jest bardzo realistyczna, żywa. Z przyklejeniem takiej fototapety 3D nie ma żadnego problemu. Wystarczy dobra współpraca dwójki osób, a łączenie między elementami będzie całkowicie niewidoczne. Polecane jest jednak zlecenie takiego klejenia osobie, która już to kiedyś robiła.


Tapety wysyłamy w twardych, okrągłych tubach, dzięki czemu nie musimy się martwić o przesyłkę. W ten sposób 100% naszych tapet dochodzi całe i nieuszkodzone. Taka fototapeta jest idealnym sposobem na odświeżenie naszego wnętrza. Jest niedroga i efektowna. Pomieszczenie takie wydaję się większe optycznie. Czas najwyższy pozbyć się gładkich i monotonnych ścian. Czas zainwestować w fototapetę naszych marzeń.


Nie czekaj aż przyjaciele zaskoczą Cię swoim pomieszczeniem. To Ty im pokaż w jakim kierunku mają podążać, niech oni naśladują Ciebie, a nie na odwrót.

Więcej / mniej
Footer