Wybierz produkt

  1. Obraz Drukowany

  2. Obraz z Twojego Zdjęcia

  3. Fototapeta

  4. Obraz Malowany

  5. Naklejki na Ściany

Czy obraz drukowany na płótnie może być udanym prezentem?

Pogoda panująca za oknem jest nam na tyle przyjazna, że nie skłania nas jeszcze do myślenia o zbliżającej się zimie. Już za kilka tygodni jednak jesienna słota skłoni nas do pierwszych refleksji na ten temat. I jak bardzo byśmy się nie starali, z pewnością zaczniemy myśleć o świątecznych prezentach, ich poszukiwanie co roku zajmuje nam bowiem znacznie więcej czasu niż sami byśmy sobie tego życzyli.

pomysł na prezent na święta

Pomysł na świąteczny prezent

Mówi się, że darowanie sprawia dwa razy więcej radości niż przyjmowanie upominków, niewiele osób może jednak potwierdzić, że w pełni zgadza się z tą opinią. To właśnie przez prezenty święta, które zbliżają się wielkimi krokami, nie sprawiają nam tak wiele radości, jak powinny. Najpierw przemierzamy dziesiątki sklepów w tłumie podobnych nam osób, aby znaleźć naprawdę wartościowy upominek, potem z przerażeniem odkrywamy, że niemal co roku kupujemy to samo, a na końcu z drżeniem serca oczekujemy na moment rozpakowania prezentu zastanawiając się, czy obserwowana przez nas reakcja rzeczywiście była radością, czy też trafniejszym opisem jest źle zamaskowane rozczarowanie.

Tymczasem okazuje się, że wcale nie musimy co roku przeżywać tego samego biegu wydarzeń. Uwolnienie się z błędnego koła jest przy tym łatwiejsze niż mogło się to nam wydawać. Znakomitym rozwiązaniem jest niekonwencjonalny pomysł na świąteczny prezent przy założeniu, że nie musi być on ani szokujący, ani kontrowersyjny. Osoby, którym wydaje się, że rozwiązania takie nie istnieją, mogą przy tym odetchnąć z ulgą. Jest ich co najmniej kilka, a jednym z najbardziej interesujących wydają się być obrazy drukowane.


Prezent na święta dla niej


Obrazy drukowane na płótnie to rozwiązanie stosunkowo nowe, a mimo to nie można nie dostrzec tego, jak dużą popularnością się cieszy. Jest to idealny prezent na święta dla niej.  Trudno się zresztą temu dziwić, za zainteresowaniem nimi przemawia bowiem przynajmniej kilka cech.


Na pierwszy plan wysuwa się to, że obraz taki jako pomysł na prezent na święta zwraca na siebie uwagę nie tylko ze względu na niemożliwe do zakwestionowania walory estetyczne. Wcale nie mniejsze znaczenie ma jego trwałość i odporność na uszkodzenia i to zarówno mechaniczne, jak i te, do których może doprowadzić kurz oraz wilgoć. Poszukując przyczyn takiego stanu rzeczy zwraca się uwagę na nowe techniki nadruku. Techniki te przyczyniając się również do tego, że obrazy mają żywsze kolory i pozwalają na dostrzeżenie większej liczby szczegółów niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej.

pomysł na prezent na święta


Co ciekawe, obrazy drukowane nie są wcale tak drogie, jak miało to miejsce przed kilku laty. Po raz kolejny wypada zwrócić przy tym uwagę na postęp technologiczny. Nowe metody przygotowywania tego typu rozwiązań nie przyczyniły się jedynie do tego, że obrazy drukowane stały się bardziej odporne na uszkodzenia. Doprowadziły również do tego, że mamy dziś do czynienia z rozwiązaniami, dla których charakterystyczne jest to, że powstają relatywnie szybko i przy mniejszych niż kiedyś nakładach, co pozwala na obniżenie ich cen.
Wszystkie te argumenty bledną jednak przy tym, który mówi o różnorodności polecanych nam rozwiązań. Rzeczywiście, obrazy drukowane na płótnie charakteryzuje złożoność tematyczna, tylko od nas zależy więc to, czy ich tematem będą ludzie, sport, jedzenie i napoje, miasto, motoryzacja, pejzaż, czy też abstrakcja. Każdy temat jest przy tym rozwijany na setki sposobów, obrazy sprawdzają się więc jako pomysły na prezenty na święta dla osób o zróżnicowanych zainteresowaniach. Co przy tym nie mniej ważne, nie muszą być to wcale zwolennicy kultury wysokiej.


Najlepszy prezent na święta


Najlepszym sposobem na znalezienie trafionego obrazu na prezent jest wizyta w sklepie internetowym. Za jej zasadnością przemawia już choćby to, że możemy się na nią zdecydować bez konieczności opuszczania domu i dokładnie wtedy, gdy mamy na to czas. Znacznie ważniejsze wydaje się jednak na to, że w sklepie takim drukowane na płótnie obrazy znajdują się w największej liczbie, bez trudu można więc znaleźć idealne rozwiązanie.

Więcej / mniej
Footer