Wybierz produkt

  1. Obraz Drukowany

  2. Obraz z Twojego Zdjęcia

  3. Fototapeta

  4. Obraz Malowany

  5. Naklejki na Ściany

Jak znaleźć prezent dla mamy, który zerwie z konwencją?

prezent urodzinowy dla mamy

Wiele osób przyznaje, że urodziny mamy potrafią być znacznie bardziej problematyczne, niż można się spodziewać. Zazwyczaj wypadają niepokojąco szybko, co utrudnia refleksję nad tym, jaki prezent byłby najbardziej odpowiedni, a nawet, jeśli przypomnimy sobie o nich we właściwym czasie, nasza pomysłowość często nie jest w stanie nikomu zaimponować. Czy zatem na urodziny mamy można wręczyć jedynie kwiaty? Oczywiście, bukiet kwiatów jest zawsze lepszy niż udawanie, że taki dzień w ogóle nie istnieje, zawsze jednak warto wysilić się nieco bardziej sprawiając w ten sposób mamie dużą przyjemność.


Pomysł na prezent urodzinowy


Nawet osoby, które uważają same siebie za dość kreatywne, często przyznają się do tego, że pomysł na prezent urodzinowy dla mamy nie jest ich mocną stroną. Gdy termin zbliża się wielkimi krokami okazuje się, że wcale nie znamy naszych rodzicielki, nie mamy pojęcia, co jej sprawi przyjemność i jesteśmy skłonni przypuszczać, że może być to nowa kuchenka mikrofalowa. Owszem, zdecydowana większość mam nie spodziewa się po nas zbyt wiele i docenia samą pamięć, choć czasem można odnieść wrażenie, że z trudem hamuje swoją irytację z powodu tego, że wydajemy pieniądze tak nieodpowiedzialnie. Tolerancja mamy nie oznacza jednak wcale, że nie zasługuje ona na fajny prezent na urodziny.


Najważniejszym zadaniem, jakie mamy do zrealizowania w tym kontekście jest ostateczne i zdecydowane zerwanie ze schematami nawet, jeśli podążanie za nimi jest dość wygodne. Znalezienie bardziej nietypowego prezentu wymaga „ruszenia głową”, jeśli jednak wysilimy się nieco, może okazać się, że nie było to zadanie niemożliwe do zrealizowania.


Fajny prezent na urodziny


Istnieje sporo odpowiedzi na pytanie o to, co na urodziny dla mamy można kupić bez obaw, że rodzicielka będzie musiała udawać swoją radość. Upominki mogą być mniej lub bardziej wyszukane, dominować może przy tym zarówno ich użyteczność, jak i funkcja ozdobna. Za każdym razem należy brać pod uwagę typowe dla mamy preferencje, nie ma więc rozwiązań stuprocentowo skutecznych, nie ulega jednak wątpliwości, że jednym z najbardziej interesujących, a jednocześnie najmodniejszych obecnie rozwiązań są obrazy drukowane.
Ich wybór wymaga pewnej wiedzy na temat tego, co mamie się podoba, a co nie trafia jej do przekonania, okazuje się jednak, że nie jest to ograniczenie, z którym nie można się uporać. Wystarczy przestrzegać zasady mówiącej o tym, że popadanie w przesadę nie jest najlepszym rozwiązaniem, a upominek powinien przynieść spodziewany rezultat w postaci maminego zadowolenia.

co na urodziny dla mamy


Prezent urodzinowy dla mamy


Osoby zastanawiające się nad tym, jaki prezent dla mamy wybrać, doceniają obrazy drukowane z przynajmniej kilku powodów. Na pierwszy plan wysuwa się ich różnorodność, mamy więc do czynienia z upominkiem, który można wręczyć bez względu na to, czy mama jest tradycjonalistką, czy też zwolenniczką rozwiązań nowoczesnych. Na tym zresztą nie kończy się możliwość dokonania spersonalizowanego wyboru, nie mniej istotne wydaje się bowiem to, że obrazy różnią się między sobą także wielkością, a nawet formą. Te największe mogą zająć całą ścianę sypialni, trudno więc dziwić się, że zakup taki jest zalecany przede wszystkim tym osobom, które są stuprocentowo pewne, że mama będzie zadowolona z dokonanego przez nas wyboru. Nie brakuje jednak i takich, których gabaryty są zminimalizowane, najmniejsze obrazy drukowane można zaś umieścić w ramce nad biurkiem albo nad kanapą. Obrazy mogą wyglądać bardzo klasycznie przywołując na myśl dzieła wielkich mistrzów, okazuje się jednak, że coś dla siebie podczas dokonywania ich wyboru znajdą również miłośnicy eksperymentów formalnych. To właśnie z myślą o nich przygotowano obrazy składające się nie z jednej, ale z trzech, pięciu albo siedmiu części tworzące fantastyczne kolaże i przyciągające wzrok na długo.


Gdzie szukać obrazów drukowanych?


Choć obrazy drukowane coraz częściej znajdują się w ofercie pracowni fotograficznych, znacznie lepszym rozwiązaniem jest ich zakup w sklepie internetowym. Pozwala to nie tylko na cieszenie się bogatszym wyborem, ale również na oszczędności o charakterze finansowym.


Więcej / mniej
Footer