Wybierz produkt

  1. Obraz Drukowany

  2. Obraz z Twojego Zdjęcia

  3. Fototapeta

  4. Obraz Malowany

  5. Naklejki na Ściany

Jak rozwiązać problem udanego prezentu na Walentynki?

walentynki prezenty

Dzień Zakochanych znany też jako Walentynki wcale nie przez wszystkich jest uważany za najbardziej romantyczne święto w roku. Zdania tego z pewnością nie podzielają panowie, dla których ich przybliżająca się data wiąże się z koniecznością poszukiwania prezentu, nie od dziś wiadomo bowiem, że zakochana dziewczyna nie lubi pomyłek.


Pomysł na prezent na walentynki

Wręczane na Walentynki prezenty nie powinny być rozwiązaniami przypadkowymi. Związane są z dniem, w którym triumfuje uczucie, dobrze więc, jeśli do tego uczucia nawiązują. Przyjmuje się jednak, że nie powinny być to również upominki zbyt drogie. Dokładnie tak jak na prezent na urodziny. Co ciekawe, zasada ta jest często narzucana przez kobiety skutecznie walczące w tym momencie ze stereotypem materialistek. Panie często odbierają drogie i przewidywalne prezenty nie jako wyraz oddania ukochanego, ale jako formę przyznania się do braku pomysłu, a właśnie pomysłowość jest w czasie tego święta szczególnie mile widziana.


Tu dochodzimy zresztą do kolejnego problemu. Pomysł na prezent walentynkowy powinien być nietuzinkowy, a trudno o unikatowość w odniesieniu do święta, które zostało tak bardzo skomercjalizowane. Kwiaty i bombonierka to dobre rozwiązanie, gdy zapomniało się o tym dniu, o ile jest to możliwe w świecie ozdobionych sercami wystaw sklepowych. Jeśli jednak mężczyzna ma czas zastanowić się nad tym, jak zaskoczyć ukochaną, dobrze, jeśli ten czas wykorzysta we właściwy sposób.


Oczywiście, nie brakuje panów przekonanych, że wspomniane zalecenia wcale nie odnoszą się do nich, ich partnerki nie są bowiem aż tak małostkowe i z pewnością każdy pomysł na prezent na Walentynki. Niekiedy rzeczywiście tak jest, bardzo często jednak wynika to nie z pogardy dziewcząt i kobiet dla tego święta, ale ze znajomości partnera, który nie od dziś jest osobą, dla której święto to nie ma większego znaczenia.

Pomysł na prezent walentynkowy

Czasem można odnieść wrażenie, że wskazanie przykładów nietrafionych prezentów walentynkowych jest znacznie prostsze niż wymienienie tych, którymi warto się zainteresować. Na pierwszy plan wysuwają się zaem prezenty praktyczne. Oczywiście, może zdarzyć się tak, że zostaniemy poproszeni przez partnerkę o zakup mopa parowego, jeśli jednak prośba ta nie została wyraźne sformułowana, lepiej samodzielnie nie podejmować podobnych inicjatyw. Nie warto też przesadzać z intymnością prezentu. Oczywiście, Walentynki to święto zakochanych, upominki wręczają sobie więc osoby darzące się uczuciem. Kobiety charakteryzują się jednak większą wrażliwością niż mężczyźni, a do tego potrafią być wyjątkowo dociekliwe, może się więc okazać, że przesadnie frywolny prezent imieninowy przyniesie bez porównania więcej strat niż korzyści.

pomysły na walentynki dla dziewczyny

Zaskakująco i ciekawie

Skoro nie można się powtarzać, a egzaminu nie zda zakup czegoś, co przyda się w domu, czy istnieją jakiekolwiek pomysły na Walentynki dla dziewczyny, które uznalibyśmy za skuteczne? Na szczęście, mamy do czynienia z pytaniem, na które można udzielić twierdzącej odpowiedzi. Prezentem, który zachwyca, budzi uznanie ze względu na swoją oryginalność, a jednocześnie nie sprawia, że domowy budżet zaczyna pękać w szwach są między innymi obrazy drukowane, które bez większych problemów można zamówić w Internecie.


Lista ich zalet może imponować, obrazy drukowane różnią się bowiem między sobą nie tylko tematyką i stylistyką, ale również wielkością i przeznaczeniem. Ukochanej można zatem sprezentować replikę znanego dzieła malarskiego, która znajdzie miejsce w jej sypialni, romantyczny pejzaż wielkości zdjęcia portretowego idealnie sprawdzający się na biurko, a nawet obraz nawiązujący do jej pasji, jeśli jest nią wspinaczka wysokogórska lub motoryzacja. Sklepy, w których składa się zamówienie na takie produkty prześcigają się w inspirujących propozycjach, nic nie stoi przy tym na przeszkodzie temu, aby zaproponować własne rozwiązanie i wspólnie z ich pracownikami zastanowić się nad kosztami jego wcielenia w życie. Co ciekawe, obrazy mogą być niekonwencjonalne nie tylko w treści, ale również w formie, nie muszą bowiem składać się z jednego, ale z kilku elementów.

Więcej / mniej
Footer